پرشین‌گیگ

با بیش از یک دهه تجربه،‌ پرشین‌گیگ با رنگین‌کمانی از سرویس‌های ابری در بستری امن و با فناوری روز دنیا میزبان شما است.

سرور مجازی پرشین‌گیگ

با داشتن یک سرور مجازی پرشین‌گیگ می توانید در کمترین زمان بوسیله کامپیوتری قدرتمند با امکان انتخاب RAM, CPU, HDD و سیستم عامل، مجموعه ای از کارهای تیمی، فرآیند های محساباتی پیچیده و حتی نیازهای روتین روزمره را با هر ابزار هوشمندی انجام دهید.

درباره سرور مجازی بیشتر بدانیم

سرویس وب هاستینگ

برای راه‌اندازی سایت، جدا از ثبت دامنه، باید اطلاعات سایت خود را در یک فضای مطمئن و «همیشه در دسترس» قرار دهید. سرورهای هاستینگ پرشین‌گیگ در بهترین مراکز داده در آمریکا با امکانات فوق العاده، آماده میزبانی از وب سایت شماست.

پلن های هاستینگ

سرویس میزبانی فایل

سرویس میزبانی فایل پرشین‌گیگ روی سرورهای ابری در اختیار شماست. شما می‎توانید با ثبت نام در این سرویس از هشت گیگابایت فضای رایگان و قابلیت های هیجان‎انگیز بهره‎مند شوید و با ارتقای حساب کاربری خود به قسمت‎های هیجان‎انگیزتر برسید.

درباره سرویس میزبانی فایل بیشتر بدانیم

سرویس CDN

سرویس اشتراک‌گذاری فایل در پرشین‌گیگ برای اولین بار در کشور، بر مبنای سرویس «شبکه‌ی تحویل محتوا» یا CDN ایجاد شده و قابلیت ارائه‌ی این خدمات بر روی دامنه های اختصاصی شما را دارد. با استفاده از این سرویس میتوانید از مجموعه ای از ویژگی های بی نظیر مانند افزایش سرعت دانلود فایل و استفاده همزمان از چند سرور برای وب سایت خود بهره ببرید.

درباره سرویس CDN بیشتر بدانیم

پشتیبانی همیشه بیدار

تیم پشتیبانی پرشین‌گیگ در تمامی مراحل استفاده شما از سرویس های پرشین‌گیگ و به صورت شبانه روزی همراه شماست. مشکلات فنی، سوالات تخصصی و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

پیشنهادات ویژه

در پرشین‌گیگ با پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده، شگفت زده می شوید. برای اطلاع از جشنواره های فروش و تخفیف ها به پرشین‌گیگ در شبکه های اجتماعی بپیوندید: کانال تلگرام پرشین‌گیگ به آدرس persiangig_com@ صفحه اینستاگرام پرشین‌گیگ به آدرس instagram.com/persiangig

محصولات جدید

در پرشین‌گیگ همواره ایده های نو و نیاز بازار از جایگاه ویژه ای برخوردار است. منتظر محصولات جدید ما باشید.